cz

Proč CPI Kanceláře

Jako přímý vlastník všech budov věnujeme maximální péči jejich správě a záleží nám na jejich dlouhodobém rozvoji. Vedle neustálého zkvalitňování služeb nabízíme především výhodné a stabilní nájemní podmínky i prostor pro vaši další expanzi.

Máme férový přístup

Věříme, že nejlepší cestou je otevřené a férové jednání a že pro každou vaši potřebu dokážeme společně najít řešení. Naším cílem je udržování dlouhodobých dobrých vztahů se všemi našimi nájemci a partnery.

Jsme finančně stabilní

Na trhu působíme už 30 let a za tu dobu jsme se stali největším vlastníkem kancelářských budov v Praze a Berlíně. Naše velikost, dlouhodobý investiční horizont, globální odborné znalosti i lokální přítomnost přinášejí trvale vysoký výkon.

Prostory přizpůsobíme vašim potřebám

Víme, že každá firma je jiná, proto dokážeme nájemcům pomoci s přizpůsobením prostor na míru. Ať už jde o design nebo změnu uspořádání, umíme si s prostorem poradit tak, aby se tu každý nájemce cítil jako doma.

Property manager je k dispozici přímo v budově

Fungující zázemí je klíčové pro váš i náš úspěch. Proto je našim nájemcům k dispozici property manager přímo v budově, aby bylo možné každodenní situace, přání i potřeby spojené s chodem budovy řešit rychle a efektivně ihned na místě.

Zkvalitňujeme prostory

Sídlit v naší budově neznamená jen mít přístup do kanceláří. Pro naše nájemce budujeme také skvěle vybavené zázemí jako kolárny, fitness či prostory pro skupinové cvičební lekce nebo pro ně zpřístupňujeme výjimečná odpočinková místa, jako jsou terasy s grilem a dalším vybavením.

Šetříme životní prostředí

Naším cílem je snížit do roku 2030 intenzitu emisí skleníkových plynů o 30 % ve srovnání s rokem 2019. Proto zavádíme malá i větší opatření, která nám k dosažení tohoto cíle pomohou – například do roku 2024 bude veškerá elektřina pro portfolio CPIPG nakupována pouze z obnovitelných zdrojů.

Děláme každý den hezčí

Chceme, aby se naše prostory staly pro naše nájemce druhým domovem. Proto se jim snažíme pobyt u nás zpestřovat třeba ranní kávou či freshem zdarma, velikonoční nadílkou, nabídkami na kulturní či sportovní akce a dalšími aktivitami.

Propojujeme segmenty

Součástí CPI Property Group nejsou jen kancelářské budovy, ale také sítě kvalitních hotelů, obchodních center, retail parků a rezidenčních projektů. Díky vzájemné synergii můžou tyto segmenty efektivně spolupracovat.